ozdoba na włosy
Ozdoba na włosy

Ozdoba na włosy

Ozdoba na włosy

Zostałam poproszona o zrobienie ozdoby na włosy dla pewnej młodej damy na jej szczególny dzień. Wybrałyśmy koraliki toho, fire polish w różnych rozmiarach oraz przedkładki – wszystko w odcieniach bieli i srebra. Zrobiłam zamówienia na druty i chciałoby się powiedzieć ruszyłam z pracą. Jednak nie, najpierw musiałam poznać technikę plecenia drutu z koralikami. 

Sama technika nie jest trudna, niestety troszkę bolesna. Wygodniej było mi zaplatać druty palcami, gdy je czułam w trakcie kręcenia i nawijania, a to niestety po jakimś czasie sprawiało pewien dyskomfort.

ozdoba do włosów ozdoba do włosów ozdoba do włosów

Później już poszło 😀 Spodobało mi się, jak bardzo dużo możliwości daje drut, koraliki, przekładki i wyobraźnia. Na którymś tutorialu usłyszałam, że warto zrobić sobie szkic pracy, bo można „popłynąć” i chyba właśnie to mi się przydarzyło. Po kilku godzinach była już spora ozdoba i gdybym się nie zatrzymała, siostrzenica mogłaby się nią owinąć 😉

ozdoba do włosów ozdoba do włosów ozdoba do włosów

Pierwsza ozdoba na włosy skończona. Tak oto prezentuje się na włosach. Niestety zdjęcia nie oddają rzeczywistego wyglądu wianuszka. 

ozdoba na włosy ozdoba na włosy

4 thoughts on “Ozdoba na włosy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *